Програмування Web 10+
Викладачі освітнього центру FivOne: Едуард Квашин та Тимофей Федорчук. Освітній центр FivOne створений на початку березня 2020 року. У основі всіх курсів FivOne закладені принципи мікронавчання, які найкраще засвоюються сучасними підлітками: теорія до 5-ти хвилин у поєднанні з практикою для опанування теорії. А головна мета курсів — закохати учнів у навчання, щоб вони любили та хотіли навчатись. Вже більше 70-ти тінейджерів успішно завершили курси і 99% з них залишили позитивні відгуки.
Курс знайомить з основами розробки web-сторінок, структурою мови Javascript і правилами рішення сценарних завдань.

У ході курсу вивчаються мови HTML & CSS, слухачі познайомляться з принципами роботи Web-орієнтованих технологій, порядком публікації документів у Web, структурою HTML-документа, навчаться створювати HTML-сторінки з використанням елементів структури HTML-документа. Курс включає практичну роботу з мультимедіа, засобами навігації, DIV-шарами і каскадними таблицями, а також стиліями CSS.

Після завершення курсу, учні зможуть створювати динамічні веб-сторінки, використовувати в роботі принципи побудови та перебору елементів сторінки за допомогою JavaScript і створення сценаріїв для роботи з ними в подальшому.


Вартість: 2400 грн/8 занять
Розклад занять:
вул. Голосіївська 13 Г: Понеділок та середа, 17:45 - 18:45
вул. Дніпровська набережна 14 Л: Вівторок та четвер, 17:45 - 18:45
Click to order
Додайте клуби, які вас цікавлять і менеджер зв'яжеться з вами
Total: 
Як вас звати?
Ваша електронна адреса
Ваш телефон